Ana sayfa ÜrünlerMagnezyum Alaşım Levhası

Isıya Dayanıklı Ekstrüde Gümüş AZ31B Magnezyum Alaşımlı Levha 3mm Oyma Baskı

Sertifika
iyi kalite Magnezyum Alaşım Plakası satış için
iyi kalite Magnezyum Alaşım Plakası satış için
Hızlı teslimat, bir süredir magnezyum nadir toprak alaşımı kullandım, ürün kalitesi satın aldığımdan daha fazla meyilli, satın almaya değer.

—— Bay Anton Kurniawan

Satışlar çok profesyonel ve soruları cevaplamak sabırlıdır, tüm satın alma süreci çok hoş, başka bir işbirliğine sabırsızlıkla bekliyorum

—— Bay Mike Zaudke

İyi bir servis, satış ekibinde magnezyum nadir toprak alaşımı, dürüst ve realiable işlenirken notları hatırlatmak beni çok hevesliyor.

—— Bay Peter.

Ben sohbet şimdi

Isıya Dayanıklı Ekstrüde Gümüş AZ31B Magnezyum Alaşımlı Levha 3mm Oyma Baskı

Çin Isıya Dayanıklı Ekstrüde Gümüş AZ31B Magnezyum Alaşımlı Levha 3mm Oyma Baskı Tedarikçi
Isıya Dayanıklı Ekstrüde Gümüş AZ31B Magnezyum Alaşımlı Levha 3mm Oyma Baskı Tedarikçi Isıya Dayanıklı Ekstrüde Gümüş AZ31B Magnezyum Alaşımlı Levha 3mm Oyma Baskı Tedarikçi Isıya Dayanıklı Ekstrüde Gümüş AZ31B Magnezyum Alaşımlı Levha 3mm Oyma Baskı Tedarikçi

Büyük resim :  Isıya Dayanıklı Ekstrüde Gümüş AZ31B Magnezyum Alaşımlı Levha 3mm Oyma Baskı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hilbo
Sertifika: ISO9001; CE
Model numarası: AZ31B

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1kg
Fiyat: USD10~30/KGS
Ambalaj bilgileri: Karton kutuda, palet üzerinde
Teslim süresi: 5-10days
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 100mt / ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Magnezyum alaşımı tip: AZ31B, AZ91, AZ80
Uygulama: Bilgisayar parçaları, uçak parçaları, gemi parçaları, hızlı trenler Sanayi: Gravür gravür, foto gravür, damgalama
Karakter: Pürüzsüz ve Yüksek Kararlılık fonksiyon: Neme dayanıklı
Vurgulamak:

magnesium sheet stock

,

magnesium mental alloy

Isıya Dayanıklı Ekstrüde Gümüş AZ31B Magnezyum Alaşımlı Levha 3mm Oyma Baskı

 

AZ31B is a wrought magnesium base alloy with good high-temperature strength and ductility as well as corrosion resistance and weldability. AZ31B, yüksek sıcaklık mukavemeti ve sünekliği, korozyon direnci ve kaynaklanabilirliği ile işlenmiş magnezyum bazlı bir alaşımdır. Increased strength is obtained by strain hardening with a subsequent partial anneal (H24 and H26 tempers). Arttırılmış mukavemet, müteakip kısmi bir tavlama (H24 ve H26 sıcaklıkları) ile gerinim sertleşmesi ile elde edilir.

 

BOYUT ARALIĞI:

 

ad Kalınlık Maksimum genişlik Maksimum uzunluk
AZ31B Alüminyum Levha 1mm'den 6mm'ye 600mm 6000mm
AZ31B Alüminyum Levha 6 mm'den 200 mm'ye 2500mm 6000mm
AZ31B Alüminyum Blok boyutlandırmak için kesin Özelleştirmek Özelleştirmek
AZ31B Alüminyum Bobin 0,5 ila 2,7 mm 240mm 240mm

 

Kolay İşlenebilir

 

Magnesium AZ31B alloy is easy to operate. Magnezyum AZ31B alaşımının kullanımı kolaydır. But it is flammable, so the production should be taken care of. Ancak yanıcıdır, bu nedenle üretime dikkat edilmelidir. In the process of production, some people will use lubricant to make the process much easier. Üretim sürecinde, bazı insanlar işlemi daha kolay hale getirmek için yağlayıcı kullanacaktır.

 

şekillendirme

 

Magnezyum AZ31B alaşımı, 260 ° C'de (500 ° F) ön ısıtma yapılarak oluşturulur.

 

Kaynak

 

Metal ark ve gaz taranarak tungsten ark kaynağı tekniklerine göre kaynak yapılır.

 

tavlama

 

It is stress relieved at 149°C (300°F) for 30 to 60 minutes followed by cooling in air. 149 ° C'de (300 ° F) 30 ila 60 dakika boyunca stres giderilir, ardından havada soğutulur. Full annealing can be done at 344°C (650°F) followed by slowly cooling in the furnace. Tam tavlama 344 ° C'de (650 ° F) yapılabilir, ardından fırında yavaşça soğutulur.

 

Isı tedavisi

 

İmalattan sonra bu alaşımın mukavemetini arttırmak için ısıl işlem mevcuttur.

 

Uygulamalar

 • Magnezyum AZ31B alaşımı, havacılık ve uzay uygulamalarında ve genel bilgisayar ve elektronik alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.
 • Sheet and plate in AZ31B find application in medium strength service at temperatures below 150°C. AZ31B'deki sac ve levha, 150 ° C'nin altındaki sıcaklıklarda orta güçte servislerde uygulama bulur. Diverse uses including aerospace, aircraft, concrete tools, 3C (cell phone / camera / computer), speaker cones and textile machinery can all benefit from light weight AZ31B. Havacılık, uçak, beton aletleri, 3C (cep telefonu / kamera / bilgisayar), hoparlör konileri ve tekstil makineleri de dahil olmak üzere çeşitli kullanımlar hafif AZ31B'den yararlanabilir.
 • AZ31B manyetik değildir ve elektronik ve bilgisayar endüstrilerinde RFI ve EMI koruması gereksinimlerini karşılayan yüksek elektriksel ve termal iletkenliğe sahiptir.
 • Superplastic forming of AZ31B sheet at high or low temperatures allows production of a wide variety of intricate parts for automotive uses. Yüksek veya düşük sıcaklıklarda AZ31B sacının süperplastik şekillendirilmesi, otomotiv kullanımları için çok çeşitli karmaşık parçaların üretimine izin verir. Monocoque construction utilizing formed sheet can be adapted to many commercial applications. Oluşturulan sac kullanılan monokok konstrüksiyon birçok ticari uygulamaya uyarlanabilir.

 

Kimyasal bileşim

 

ad İçerik (%)
Magnezyum, Mg 97
Alüminyum, Al 2,50 - 3,50
Çinko, Zn 0.60 - 1.40
Manganez, Mn 0.20
Silikon, Si 0.10
Bakır, Cu 0.050
Kalsiyum, Ca 0.040
Demir, Fe 0,0050
Nikel, Ni 0,0050

 

 

fonksiyon

 

 • Magnesium alloys are light weight and have high machinability. Magnezyum alaşımları hafiftir ve yüksek işlenebilirliğe sahiptir. They are often anodized to improve their corrosion resistance. Korozyon direncini artırmak için genellikle eloksallanırlar.
 • Magnesium AZ31B alloy can be made into different forms such as plate, sheet, and bar. Magnezyum AZ31B alaşımı, plaka, levha ve çubuk gibi farklı formlarda yapılabilir. It is an alternative to aluminum alloys as it has high strength to weight ratio. Yüksek mukavemet / ağırlık oranına sahip olduğu için alüminyum alaşımlarına bir alternatiftir.
 • Alüminyumdan% 35 daha hafif.
 • Daha az ağırlık, daha fazla konfor ve uygun fiyatlı.
 • Havacılık, Otomotiv,
 • Savunma, Genel makine, vb. Ağırlığı azaltmaya ve verimliliği artırmaya yardımcı olur.
 • Çoğu magnezyum alaşımı alüminyum gibi ısıl işlem görmez.

                                      Isıya Dayanıklı Ekstrüde Gümüş AZ31B Magnezyum Alaşımlı Levha 3mm Oyma Baskı

 

 

 

İletişim bilgileri
Dongguan Hilbo Magnesium Alloy Material Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss shi

Tel: +8613714725615

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)