Ana sayfa ÜrünlerMagnezyum Alaşım Levhası

Mobil Aksesuarlar İçin Taşınabilir Magnezyum Alaşımlı Levha Yüksek Kararlılık

Sertifika
iyi kalite Magnezyum Alaşım Plakası satış için
iyi kalite Magnezyum Alaşım Plakası satış için
Hızlı teslimat, bir süredir magnezyum nadir toprak alaşımı kullandım, ürün kalitesi satın aldığımdan daha fazla meyilli, satın almaya değer.

—— Bay Anton Kurniawan

Satışlar çok profesyonel ve soruları cevaplamak sabırlıdır, tüm satın alma süreci çok hoş, başka bir işbirliğine sabırsızlıkla bekliyorum

—— Bay Mike Zaudke

İyi bir servis, satış ekibinde magnezyum nadir toprak alaşımı, dürüst ve realiable işlenirken notları hatırlatmak beni çok hevesliyor.

—— Bay Peter.

Ben sohbet şimdi

Mobil Aksesuarlar İçin Taşınabilir Magnezyum Alaşımlı Levha Yüksek Kararlılık

Çin Mobil Aksesuarlar İçin Taşınabilir Magnezyum Alaşımlı Levha Yüksek Kararlılık Tedarikçi
Mobil Aksesuarlar İçin Taşınabilir Magnezyum Alaşımlı Levha Yüksek Kararlılık Tedarikçi Mobil Aksesuarlar İçin Taşınabilir Magnezyum Alaşımlı Levha Yüksek Kararlılık Tedarikçi Mobil Aksesuarlar İçin Taşınabilir Magnezyum Alaşımlı Levha Yüksek Kararlılık Tedarikçi

Büyük resim :  Mobil Aksesuarlar İçin Taşınabilir Magnezyum Alaşımlı Levha Yüksek Kararlılık

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hilbo
Sertifika: ISO9001; CE
Model numarası: AZ31B

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1kg
Fiyat: USD10~30/KGS
Ambalaj bilgileri: Karton kutuda, palet üzerinde
Teslim süresi: 5-10days
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 100mt / ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Magnezyum alaşımı tip: Bar / Levhalar / Plaka
Uygulama: Elektronik ürünler Karakter: Pürüzsüz ve Yüksek Kararlılık
fonksiyon: Neme dayanıklı
Vurgulamak:

magnesium sheet stock

,

magnesium mental alloy

Mobil Aksesuarlar Isıya Dayanıklı Küçük Boy Taşınabilir Magnezyum Alaşımlı Levha

 

 

Magnesium alloy is the third largest metal engineering material after steel and aluminum. Magnezyum alaşımı, çelik ve alüminyumdan sonra üçüncü büyük metal mühendislik malzemesidir. It is known as "21st century green engineering material" and has many excellent advantages and prospects. "21. yüzyıl yeşil mühendislik malzemesi" olarak bilinir ve birçok mükemmel avantaj ve beklentileri vardır. Magnesium alloy materials are mainly used in chemical industry, electronic industry, transportation industry, aerospace industry and other industries. Magnezyum alaşımlı malzemeler ağırlıklı olarak kimya endüstrisinde, elektronik endüstrisinde, ulaşım endüstrisinde, havacılık endüstrisinde ve diğer endüstrilerde kullanılır.

 

Şartname

 

tip

magnezyum alaşımlı levha

ad

AZ31B magnezyum alaşımlı levha

Kalınlık

0.3-3.0mm veya özelleştirilmiş

Boyut

1000 * 2000mm, 1219 * 2438mm, 1219 * 3048mm veya müşterinin istediği gibi

Uygulama

Hızlı trenler, gemiler, uçaklar için alüminyum plakalar

Yüzey

sıradan endüstriyel yüzey, veya özelleştirilmiş

Malzeme

magnezyum alaşımı

Ambalaj yolu

Karton paketi

 

Açıklama

 

1. Hafif

Magnesium alloy is a kind of high performance light structural material with magnesium as the raw material. Magnezyum alaşımı, hammadde olarak magnezyum ile bir tür yüksek performanslı hafif yapısal malzemedir. Its specific gravity is similar to that of plastics. Özgül ağırlığı plastiklerinkine benzer. Its density is only 1.7 kg/m3, which is two-thirds of aluminum, steel, and about a quarter of the strength higher than that of aluminum alloy and steel. Yoğunluğu, alüminyum, çeliğin üçte ikisi ve alüminyum alaşımı ve çeliğe göre gücün yaklaşık dörtte biri olan sadece 1,7 kg / m3'tür.

 

2. Yetenek

Magnesium alloy plate is able to withstand a certain load, with good castability and dimensional stability. Magnezyum alaşımlı levha, iyi dökülebilirlik ve boyutsal stabilite ile belirli bir yüke dayanabilir. It is also easy processing, having low rejection rate as well as good damping coefficient. Aynı zamanda kolay işleme, düşük reddetme oranı ve iyi sönümleme katsayısına sahiptir.

 

3. Kullanılan Alan

Magnezyum alaşımlı levha veya levha araba üretiminde, havacılık, taşınabilir bilgisayarlar, cep telefonları, elektrikli ev aletleri, spor malzemeleri ve diğer alanlarda kullanılır.

 

 

Avantajları

 

  • Küçük yoğunluk ancak yüksek mukavemet ve iyi sertlik

Among the existing engineering metals, magnesium has the smallest density, at 1/5 of that of steel, 1/4 of that of zinc, and 2/3 of that of aluminum. Mevcut mühendislik metalleri arasında magnezyum, çeliğin 1 / 5'inde, çinkonun 1 / 4'ünde ve alüminyumun 2 / 3'ünde en küçük yoğunluğa sahiptir. The good rigidity performance of magnesium alloy is very beneficial to the design of the electronic component. Magnezyum alaşımının iyi sertlik performansı, elektronik bileşenin tasarımında çok faydalıdır.

 

  • İyi tokluk ve güçlü şok emilimi

Magnesium alloy bar tends to deform greatly when subjected to external forces. Magnezyum alaşımlı çubuk, dış kuvvetlere maruz kaldığında büyük ölçüde deforme olma eğilimindedir. However, when subjected to impact loading, the energy absorbed is 1.5 times that of aluminum, so it is suitable for the parts that should be impacted -- wheels; Bununla birlikte, darbe yüküne maruz kaldığında, emilen enerji alüminyumun 1.5 katıdır, bu nedenle etkilenmesi gereken parçalar için uygundur - tekerlekler; Magnesium alloy has a high damping capacity and is an ideal material to avoid fatigue caused by vibration and noise. Magnezyum alaşımı yüksek bir sönümleme kapasitesine sahiptir ve titreşim ve gürültünün neden olduğu yorgunluğu önlemek için ideal bir malzemedir.

 

  • Düşük ısı kapasitesi, hızlı katılaşma hızı ve iyi döküm

Magnezyum alaşımlı levha iyi bir döküm malzemesidir ve iyi akışkanlığa ve hızlı katılaşma hızına sahiptir, bu nedenle parçaların ince yüzeylerinde, keskin kenarlarında ve köşelerinde üretilebilir ve boyutsal toleransı sağlamak için aşırı büzülmeyi önleyebilir.

 

  • Yüksek üretim verimliliği

Magnezyum alaşımının düşük ısı kapasitesi nedeniyle, üretim verimliliği% 40 ~% 50 daha yüksektir ve döküm boyutu sadece kararlı değildir, aynı zamanda iyi yüzey kalitesi ile hassasiyet yüksektir.

 

 

                           Mobil Aksesuarlar İçin Taşınabilir Magnezyum Alaşımlı Levha Yüksek Kararlılık

 

 

 

İletişim bilgileri
Dongguan Hilbo Magnesium Alloy Material Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss shi

Tel: +8613714725615

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)