Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerMagnezyum Alaşım Plakası

Aşındırma İşlemi SAE AMS4371 Magnezyum Alaşımlı Plaka Isıl İşlem Görmüş WE43C-T5

Sertifika
Çin Dongguan Hilbo Magnesium Alloy Material Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Dongguan Hilbo Magnesium Alloy Material Co.,Ltd Sertifikalar
Hızlı teslimat, bir süredir magnezyum nadir toprak alaşımı kullandım, ürün kalitesi satın aldığımdan daha fazla meyilli, satın almaya değer.

—— Bay Anton Kurniawan

Satışlar çok profesyonel ve soruları cevaplamak sabırlıdır, tüm satın alma süreci çok hoş, başka bir işbirliğine sabırsızlıkla bekliyorum

—— Bay Mike Zaudke

İyi bir servis, satış ekibinde magnezyum nadir toprak alaşımı, dürüst ve realiable işlenirken notları hatırlatmak beni çok hevesliyor.

—— Bay Peter.

Ben sohbet şimdi

Aşındırma İşlemi SAE AMS4371 Magnezyum Alaşımlı Plaka Isıl İşlem Görmüş WE43C-T5

Aşındırma İşlemi SAE AMS4371 Magnezyum Alaşımlı Plaka Isıl İşlem Görmüş WE43C-T5 Aşındırma İşlemi SAE AMS4371 Magnezyum Alaşımlı Plaka Isıl İşlem Görmüş WE43C-T5

Büyük resim :  Aşındırma İşlemi SAE AMS4371 Magnezyum Alaşımlı Plaka Isıl İşlem Görmüş WE43C-T5

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hilbo
Sertifika: ISO9001,CE,SGS
Model numarası: AZ31 AZ61 AZ91 AM80
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100kg
Fiyat: USD10~30/KGS
Ambalaj bilgileri: Karton kutuda, palet üzerinde
Teslim süresi: 5-10days
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 100mt / ay
Detaylı ürün tanımı
süreç: Isıl işlem görmüş plaka tipi: Magnezyum Alaşımları
Uygulama: Baskı, kabartma Magnezyum Alaşımlı Kütük: WE43C-T5
Kompozisyon: Mg Al Zn Mn Zr renk: Gri gümüş
Vurgulamak:

WE43C-T5 Magnezyum Alaşım Plakası

,

SAE AMS4371 Magnezyum Alaşımlı Plaka

,

SGS ısıl işlem görmüş magnezyum aşındırma plakası

Açıklama

Magnezyum foto oyma plakası, Pirinç ve Çinko plaka arasında en hafiftir.Bu nedenle magnezyum kazıma plakasının yapıştırılması ve damgalanması daha iyidir.Magnezyum gravür plakası, Pirinç ve Çinko gravür plakaları arasında en yüksek hızda aşındırılması daha kolaydır.Döküm üretimi gereksiniminiz doğrultusunda özelleştirilebilir.Teknik süreç harika, çeşitli çubuklar için gerekli ekstrüzyon üretimi, yurt dışından satın almaya gerek yok, ekstrüzyon kalıplama ürünleri kolay kalıplama, düşük enerji tüketimi, üretim maliyetlerinden tasarruf sağlıyor.

Magnezyum Elektron WE43 alaşımının kimyasal bileşimi aşağıdaki tabloda özetlenmiştir.

Eleman İçerik (%)
Yttrium, Y 3.7-4.3
Nadir Topraklar 2.4-4.4
Zirkonyum, Zr 0.4
Magnezyum, Mg Kalan

Avantajı

• iyi kalkan
  • yüksek enerjili, kirletmeyen
  • iyi sertlik
  • Daha kolay kullanım
  • İyi işlenebilirlik
  • yüksek yüzey sertliği
  • çözgü ve çökmeye karşı dayanıklı değildir.
  • Sağlığa ve çevreye zararsız

UYGULAMALAR:

Esas olarak baskı ve damgalama, kabartma, gravür ve oyma endüstrisinde, havacılıkta, havacılıkta, ulaşımda, kimya, roketlerde ve diğer endüstriyel sektörlerde, araçlar, arabalar, trenler, gemiler vb.

Magnezyum Alaşımlı Levha Resim gösterisi:

Aşındırma İşlemi SAE AMS4371 Magnezyum Alaşımlı Plaka Isıl İşlem Görmüş WE43C-T5 0

Aşındırma İşlemi SAE AMS4371 Magnezyum Alaşımlı Plaka Isıl İşlem Görmüş WE43C-T5 1

Sahibiz

1. Kendi Fabrika Montaj Hatları
    1) 1. El Hammadde Tedariki
    2) Kaynaktan Fiyat Avantajları
    3) Uzun Yıl Üretim Deneyimi
  2. Kalite kontrol
    1) Hammadde Tedarikinden ve İmalat Boyunca İnceleme Başladı
    2) Sevkiyattan Önce 2 Kez Kontrol
    3) Güvenli Ambalaj
  3. Lojistik Avantajlar
    1) Nakliye Maliyetinizi Düşürmenin Farklı Nakliye Yollarına Aşina
    2) Hızlı Kargo, Acil Sipariş İçin, 24 Saat İçinde Gönderim

Atölye:
Aşındırma İşlemi SAE AMS4371 Magnezyum Alaşımlı Plaka Isıl İşlem Görmüş WE43C-T5 2

Teslimat

1. Teslimat yöntemi: deniz / hava yoluyla, DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS ile
  2. Büyük sipariş teslim süresi: 7 ~ 10 iş günü
  3. Örnek teslim süresi: 3 ~ 5 gün
  4. Tüm ürünler bir yıl garantilidir

Kabiliyet

Malzemeleri iyi biliyoruz.Malzemeler kalite ile ilgilidir ve fiyatın temelini oluşturur.Bu nedenle, müşterilerimizin kendi pazarlarında rekabet etmelerine ve kazanmalarına yardımcı olmak için pazara ve farklı kalite düzeyine göre fiyatlar sunabiliriz.

Müşterilerimizle uzun vadeli işbirliği kurmayı hedefleyerek "önce kalite" konusunda ısrar ediyoruz.Müşterilerimiz için her zaman daha iyi malzemeler seçiyoruz ve sevkiyattan önce en az 3 kat sıkı QC testi yapıyoruz.Geçiş oranının neredeyse% 100 olmasını sağlıyoruz.

Müşterilere daha fazla kar ve daha fazla kolaylık sağlıyor, müşterilerin önce başarılı olmasına yardımcı oluyoruz.Birlikte işleri ziyaret etmek ve tartışmak, birlikte çalışma ve kazan-kazan şansı bulmak için gittikçe daha fazla arkadaşa hoş geldiniz.

Sertifika:

ISO9001 ve ISO14001 sertifikalarını aldık, kurumsal kalite yönetim sistemini standardize ettik ve geliştirdik.

Aşındırma İşlemi SAE AMS4371 Magnezyum Alaşımlı Plaka Isıl İşlem Görmüş WE43C-T5 3

Neden bizi seçmelisiniz

1. Fiyat için - Fabrika doğrudan teklifi, en uygun fiyatlar

2. Sizin için - en iyi ve en hızlı servis ve daha iyi satış sonrası servis.

3. Kalite için - Ürünlerin mükemmel kalitesini, uzun ömürlü olmasını sağlayın

4. Teslimat için - Zamanında Teslimat, hızlı ve hassas bir şekilde nakliye.

5. Arz yeteneği için - güçlü üretim yeteneği, daha büyük öz stok.

6. Hassasiyet için - Profesyonel minimum hassasiyet, sessiz çalışma,

düşük kayıp ve iyi boyutsal kararlılık!

7. İşbirliği için - Satın alma ve ödeme süreçlerini kolaylaştırın.

8. Tasarım için - Profesyonel OEM Ekibi, herhangi birini tasarlayabilir ve üretebilir

gereği olarak!

İletişim bilgileri
Dongguan Hilbo Magnesium Alloy Material Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Emily shi

Tel: +86 13714725615

Faks: 86-0769-82385085

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)